Na 17. Taekwon-do turniru „Bljesak kup“ Taekwon-do klub „Velika“ sudjelovao je s
12 natjecatelja. Najveći uspjeh naših članova ostvarila je Nikol Nikić, koja je u konkurenciji 8
osmogodišnjakinja došla do prvog mjesta u kategoriji „kick“. Također, u istoj kategoriji
dječaka do 10 godina Patrik Draguljić osvojio je drugo mjesto, dok je David Grgić osvojio
treće mjesto. Nadalje, u istoj disciplini po prvi put se okušala i naša Monika Vidović, koja je
osvojila broncu. Naš četvrti mlađi kadet, Jerko Marijanović, također u mlađim kadetima,
natjecao se u borbama te osvojio srebrno odličje. U borbama su bili prijavljeni i naših sedam
kadeta, a najveći uspjeh postigla je Matea Božić koja je u svojoj težinskoj kategoriji osvojila
drugo mjesto. Zapažene rezultate u borbama postigli su i Jura Nikić, Mia Nikić, Kristina
Klarić, Klara Pavlović i Iva Vidović (bronca). Ovoga puta do odličja nije stigla Anamarija
Zeba, koja je ispala u prvoj borbi.
Naše borci su na ovom odlično organiziranom turniru predvodili voditelji Lucija Zeba,
Paola Kljajić, Monika Jelić te trener Zdenko Zlomislić.
Ovaj turnir nam puno znači s obzirom da je to zadnja provjera naših natjecatelja prije
kadetskog državnog prvenstva Hrvatske koje će se održati 19., 20. i 21.svibnja 2023. u